Kuźnia Kulturalna MOIIB
1 : 2
(10:25, 25:22, 16:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
24 maja 2018 21:30 Mistrzowska Liga Wiosna 6

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna10251611Przegrana
MOIIB25222522Wygrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Gajewski00050221200210
Dominik Piwowarski3007141302711415214
Agnieszka Sola-Manowska00010000000010
Paweł Skorek002131107011545327
Krzysztof Szczepaniak100801051300111
Andrzej Pichola000101002150101
Jeremi Jasiński00040000000020
Bertrand Jasiński100710009333404

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Maciej Kowalski3001112115120204
Szymon Kosmęda1001420002150032
Adam Majchrzak104920002314613119
Stanisław Starosz00000000000000
Daniel Saganek1001011381179532110
Damian Majewski10041840169564110
Karol Szewiński1001013413133212