Kuźnia Kulturalna MOIIB
0 : 3
(8:25, 13:25, 21:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
26 lutego 2019 21:30 Mistrzowska Liga ZIMA 5

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna8132100Przegrana
MOIIB25252533Wygrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Rafał Diadik0004163013323453
Andrzej Gajewski00110071014321404
Agnieszka Sola-Manowska00141321100101
Stanisław Patynowski003601120700103
Jeremi Jasiński00161000200021
Bertrand Jasiński000100004125201
Iwona Stępień0004012613267022

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Krapa3031809331510674016
Szymon Kosmęda1011200006350005
Marcin Zacharski000005413267022
Adam Stępień1007310312216732017
Daniel Saganek0017110010770028
Damian Majewski000540008450214
Radosław Cichocki000730008562125