ING Bank MOIIB
0 : 3
(22:25, 23:25, 21:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
18 grudnia 2018 21:30 Mistrzowska Liga Jesień 12

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ING Bank22232100Przegrana
MOIIB25252533Wygrana

ING Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Jakub Kiliszek2003400010660208
Mateusz Spaliński00110014329444215
Kamil Orzeł1011500003133103
Marcin Bąk10082193017529626
Krzysztof Janiszewski000001540000080
Konrad Piczak1011200102510404312
Tomasz Kubica101910006583107

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Krapa10118115822013655415
Adam Majchrzak300822315360226
Daniel Saganek2001210302150193
Damian Majewski00091110113646256
Radosław Cichocki000600105480104
Adam Chrobot101839502620771222