MOIIB Deutsche Bank
3 : 0
(25:22, 25:21, 25:13)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
7 lutego 2018 21:00 Mistrzowska Liga 2018 4

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
MOIIB25252533Wygrana
Deutsche Bank22211300Przegrana

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Szymon Kosmęda1004123709333244
Adam Majchrzak300111100138623111
Stanisław Starosz00020120000000
Daniel Saganek2019200011100034
Damian Majewski0039131013646209
Karol Szewiński0016321011436125
Adam Chrobot2021338202112575416

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stefanowicz1009095020735728
Adam Borówka0017211412011556412
Igor Królikowski1006063015533636
Bartosz Gruszecki0011010002150022
Kamil Miklewicz00012110222150031
Tomasz Tylenda3008120012217325