MOIIB Kuźnia Kulturalna
3 : 0
(25:22, 25:21, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
21 listopada 2018 21:00 Mistrzowska Liga Jesień 8

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
MOIIB25252533Wygrana
Kuźnia Kulturalna22212100Przegrana

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Krapa1005220603113429014
Szymon Kosmęda200525109444216
Adam Majchrzak10111100018633318
Stanisław Starosz00081010000000
Daniel Saganek100800003133112
Damian Majewski00112310002014702115
Radosław Cichocki2014103197780010
Radosław Kierzykowski010513314125121

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Rafał Diadik10173640188445210
Dominik Piwowarski202529702210456314
Agnieszka Sola-Manowska00000321000020
Stanisław Patynowski1018042116531217
Krzysztof Szczepaniak001601260600231
Jeremi Jasiński001100010100041
Bertrand Jasiński0001610005120101