MOIIB Kuźnia Kulturalna
2 : 1
(22:25, 25:21, 25:19)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
18 kwietnia 2017 21:30 Ekstraklasa 2017 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
MOIIB22252522Wygrana
Kuźnia Kulturalna25211911Przegrana

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Paweł Staniszewski1001014020904310
Iwona Stępień000100000000020
Adam Stępień0028390402308225
Stanisław Starosz000102000010031
Michał Saganowski2007412000804410
Mariusz Nowakowski000101403090139

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Agnieszka Sola-Manolska00070001000040
Robert Kozłowski10043110201802219
Paweł Skorek30018212020805311
Krzysztof Szczepaniak10070901030244
Andrzej Pichola00063000020012
Bertrand Jasiński10000000010122
Michał Trybusz000142000000120