NCBiR Andra
3 : 0
(25:23, 25:12, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
15 maja 2018 21:30 Ekstraklasa Wiosna 5

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR25252533Wygrana
Andra23122100Przegrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Marika Burnos-Stępień00000000000000
Beata Równicka00000000000000
Andrzej Kaznowski000729511150105
Marcin Śmiałek002931111220304
Kamil Godlewski1006212011100022
Katarzyna Perczyńska00000000000000
Maciej Malski-Brodzicki001120830000000
Zbigniew Martyński20009213115804010
Szymon Zagrodzki202122430201303217

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Konrad Stańczyk00010110200100
Piotr Lechowicz1015443016531617
Łukasz Komorowski20171811198426211
Szymon Stańczyk000808408225402
Piotr Strelczuk3007223011327326
Krzysztof Lewiński0011015509333424
Adam Bala003414604065103