NCBiR CBRE
3 : 0
(25:19, 25:14, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
31 stycznia 2019 18:30 Ekstraklasa ZIMA 1

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR25252533Wygrana
CBRE19142100Przegrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Beata Równicka000611202150111
Andrzej Kaznowski001615513411326112
Marcin Śmiałek00314311302310434013
Kamil Godlewski10292210339276112
Katarzyna Perczyńska00090500200020
Zbigniew Martyński00213280020420626

CBRE

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Kuc1008145015533266
Maciej Gulczyński00082452300243
Rafał Okoń0001005912327742
Klaudia Sochacka00020410300100
Mateusz Zdanowski00023740159602109
Justyna Nizielska00032231400130
Dominik Paczkowski0011124008337134