NCBiR Comp
0 : 3
(21:25, 19:25, 13:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
3 października 2018 19:30 Ekstraklasa Jesień 1

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR21191300Przegrana
Comp25252533Wygrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Jan Osiński1004252110110302
Beata Równicka10141330000002
Marcin Śmiałek11081105017529326
Kamil Godlewski000430513113427313
Katarzyna Perczyńska00040230000010
Katarzyna Konder00030220000020
Adrian Rokicki120101112013215443
Piotr Nowak001202115240213

Comp

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Paweł Rudzki0005143013538215
Piotr Szczepanek201424202150114
Artur Matusiak201632412720741223
Konrad Raczyński001161330000000
Tomasz Batóg10116372015640248
Wojciech Maciejewski1006036018844549