NCBiR Comp
1 : 2
(17:25, 23:25, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
20 czerwca 2018 19:30 Ekstraklasa Wiosna 10

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR17232511Przegrana
Comp25252122Wygrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Szymon Zagrodzki30163950219434313
Beata Równicka00012310000000
Andrzej Kaznowski203111931279337214
Marcin Śmiałek0006235114429004
Kamil Godlewski50180840077100013
Katarzyna Perczyńska00080141000000
Zbigniew Martyński000101441172121022

Comp

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Łukasz Fijałkowski2016103044100027
Piotr Szczepanek1002001010220403
Konrad Raczyński000210241000020
Winicjusz Szyszka20012176111327435
Paulina Kuźnia0017184016531426
Tomasz Batóg200904402814507116
Wojciech Maciejewski0006114010550155