NCBiR Comp
1 : 2
(18:25, 25:17, 14:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
25 stycznia 2018 21:30 Ekstraklasa 2018 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR18251411Przegrana
Comp25172522Wygrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Marika Burnos-Stępień0000101011100001
Beata Równicka00001210000010
Andrzej Kaznowski000111120014643716
Marcin Śmiałek10012290010330234
Kamil Godlewski3008361111100014
Katarzyna Perczyńska00011100000000
Maciej Malski-Brodzicki10050115215640137
Adrian Rokicki20081701259368211

Comp

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Łukasz Fijałkowski10112031111100003
Artur Matusiak200910002813467015
Konrad Raczyński10041401000031
Paweł Łaskawski0001110209444214
Tomasz Batóg4001201662146435210
Wojciech Maciejewski0011107207229133