NCBiR Comp
2 : 1
(25:16, 25:20, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
18 maja 2017 20:00 Ekstraklasa 2017 6

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR25251922Wygrana
Comp16202511Przegrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Beata Równicka10061700000001
Andrzej Kaznowski0011121000201155%2412
Marcin Śmiałek2007140015747%239
Kamil Godlewski200834202150%002
Katarzyna Perczyńska00020211000000
Maciej Malski-Brodzicki00000000000000
Katarzyna Konder001514305120%212
Adrian Rokicki2001701020261246%3414
Piotr Nowak000200205120%211

Comp

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Szczepanek000102811315747%467
Adam Klepka001112103011436%155
Artur Matusiak10073310352057%6421
Konrad Raczyński0001212322150%031
Tomasz Tylicki1001213326350%214