NCBiR PKP Intercity
3 : 0
(25:17, 25:16, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
13 czerwca 2018 19:30 Ekstraklasa Wiosna 9

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR25252533Wygrana
PKP Intercity17162100Przegrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Szymon Zagrodzki1001038103415446616
Beata Równicka00021000000000
Andrzej Kaznowski000935201912634312
Marcin Śmiałek10011172013754038
Kamil Godlewski002161720300022
Katarzyna Perczyńska00070301000010
Adrian Rokicki0007171122627356

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Jakub Błaszkiewicz0009252120737247
Krzysztof Pikuła0006124015320243
Tomasz Danielczyk1008296321838239
Marek Rudzianiec00071120000020
Grzegorz Malczewski10012115114428345
Radosław Kozera00030640100010
Kamil Olender000215417228232