NCBiR Siemens
0 : 3
(15:25, 8:25, 9:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
12 marca 2019 21:30 Ekstraklasa ZIMA 7

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
NCBiR158900Przegrana
Siemens25252533Wygrana

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Jan Osiński000509317114311
Marika Burnos-Stępień000318601119401
Beata Równicka00051130000000
Marcin Śmiałek0103181115427304
Katarzyna Perczyńska00040120000000
Zbigniew Martyński0016175015747308

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Radosław Papierz00060010000000
Marcin Górecki10162700158534210
Jarosław Małyska00113102144100005
Tomasz Woźniak001813106350004
Michał Urliński00161320000001
Tomasz Rychlica001322201911583112
Tomasz Ochnik1011123101412860214