PKP Intercity Cofidis
3 : 0
(25:8, 25:11, 25:20)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
5 lutego 2019 18:30 I Liga ZIMA 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
PKP Intercity25252533Wygrana
Cofidis8112000Przegrana

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Maciej Ograbek0005132110220202
Cezary Kopeć003804102011554214
Stefan Michałowicz003615002110484113
Krzysztof Pikuła10210461120630429
Marek Rudzianiec000613109555215
Grzegorz Malczewski0017322015747118
Małgorzata Bieńko002815307229124
Radosław Kozera0031004404250035

Cofidis

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Mateusz Michalski00063310320420674
Olga Polaszek0009041036117071
Ewelina Stachera0001004731218151