PKP Intercity NCBiR
0 : 3
(15:25, 16:25, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
14 listopada 2018 21:00 Ekstraklasa Jesień 7

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
PKP Intercity15161900Przegrana
NCBiR25252533Wygrana

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Zuza Dziechciaż0003010011100011
Stefan Michałowicz002612007457226
Krzysztof Pikuła1008173015640327
Grzegorz Malczewski1007083010440165
Małgorzata Bieńko0003341011100011
Radosław Kozera1025161111100034
Adam Nowacki00070102011327353
Cezary Kopeć101317408337225

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Beata Równicka10015231011100022
Andrzej Kaznowski00110213003523664624
Marcin Śmiałek20219111012911383315
Adrian Rokicki20120091018633369