PKP Intercity OIL CM Gamma
0 : 3
(10:25, 17:25, 6:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 listopada 2018 21:30 Ekstraklasa Jesień 9

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
PKP Intercity1017600Przegrana
OIL CM Gamma25252533Wygrana

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Zuza Dziechciaż00020000000100
Krzysztof Pikuła211325203133004
Marek Rudzianiec01050000500400
Małgorzata Bieńko00034141400300
Radosław Kozera030610114125001
Adam Nowacki111502402150103

OIL CM Gamma

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Gracjan Suchodolski00015102044100004
Piotr Romanowski410910003133205
Remigiusz Gelo21151000128673011
Zbigniew Surowiec100510007343304
Karol Malec0108100013861408
Mateusz Dawidziuk00114100022100003
Adrian Podkański111211103267004