PKP Intercity Siemens
0 : 3
(21:25, 15:25, 13:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
3 października 2018 21:00 Ekstraklasa Jesień 1

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
PKP Intercity21151300Przegrana
Siemens25252533Wygrana

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Stefan Michałowicz000900107229102
Krzysztof Bednarczyk1002361112650317
Krzysztof Pikuła0029062219421216
Marek Rudzianiec0013111011100002
Grzegorz Malczewski0008051012325333
Małgorzata Bieńko00020210600520
Radosław Kozera001820002150032

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Michał Gryszpiński1018150012433126
Marcin Górecki201841002113622016
Jarosław Małyska1015231019632448
Tomasz Woźniak0031529002010503213
Mateusz Sieczkowski00092600000000
Michał Urliński000120200000000