PORR Deloitte
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
7 marca 2019 21:30 I Liga ZIMA 6

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
PORR25252533Wygrana
Deloitte20222100Przegrana

PORR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Michał Pawlik40262711126505412
Filip Kamiński001103133123522446
Andrzej Dropiewski00014133113431234
Monika Obrębska000122110000030
Filip Składanowski000915604375123
Adam Rólczyński0016441015747128

Deloitte

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Emil Dmochowski30114114012611429215
Agnieszka Boczkowska0031311001200133
Beata Iwańczyk0007391014214622
Karolina Wiśniewska00142210100141
Łukasz Dziubański000507102411466411
Karolina Narożnik001627101616382