ProService Siemens
2 : 1
(25:17, 22:25, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
1 czerwca 2017 21:30 I Liga 2017 8

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ProService25222522Wygrana
Siemens17252111Przegrana

ProService

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Małgorzata Hajbowicz00060010000100
Anna Opas00000000000000
Dariusz Kopa20050850000032
Kamil Sypek001631231400131
Dominik Kołakowski001160000200211
Michał Dąbrowski2001201130342162%3323
Krzysztof Hajbowicz1002211101321650%11217

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Radosław Papierz00080710000010
Ewa Jeziorek00000000000000
Marcin Górecki0009060018950%329
Jarosław Małyska3009192118633%429
Szymon Majchrzak10011000300101
Tomasz Woźniak10010010300111
Mateusz Sieczkowski100120441000021
Michał Urliński00000000000000
Tomasz Rychlica300819505360%016
Tomasz Ochnik00192741201470%3315