ProService Siemens
3 : 0
(25:21, 25:20, 25:22)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
9 maja 2017 21:30 I Liga 2017 5

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ProService25252533Wygrana
Siemens21202200Przegrana

ProService

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Małgorzata Hajbowicz00010000000000
Kamil Sypek0001809105120%321
Marcin Zabrzeski000601003133%031
Dominik Kołakowski100121000000021
Michał Dąbrowski200130145011545%147
Maciej Łubkowski000212103133%101
Błażej Rojek30123124114750%2211
Krzysztof Hajbowicz401112320291448%5019

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Michał Bruzik1019013626233%234
Radosław Papierz00050000000010
Ewa Jeziorek00000000000000
Marcin Górecki00015062111655%436
Jarosław Małyska0008038013754%307
Tomasz Woźniak2008254012325%515
Mateusz Sieczkowski00020201000000
Michał Urliński00050101000000
Tomasz Ochnik20152900241146%6214