Savills Cofidis
3 : 0
(25:17, 25:19, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 listopada 2018 21:30 I Liga Jesień 9

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Savills25252533Wygrana
Cofidis17192100Przegrana

Savills

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Barnaba Grzelecki0091014102824862433
Dawid Samoń21010282019316605
Krzysztof Kuciński0021656209222214
Maciej Konarski00172500400001

Cofidis

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Mateusz Michalski0105193013646266
Tomasz Piwowarczyk011727419333314
Olga Polaszek0001303118112421
Loic Bonnet2029062013538139
Daniel Ornal101326047229124
Ewelina Stachera000714124125031