Savills ICAN
3 : 0
(25:17, 25:16, 25:21)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
16 stycznia 2018 18:30 I Liga 2018 1

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Savills25252533Wygrana
ICAN17162100Przegrana

Savills

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Dawid Samoń0018565022523426
Krzysztof Kuciński1001212315120112
Maciej Konarski010230910100100
Łukasz Michalak10212363148275610530

ICAN

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Pyl0011624110110612
Magdalena Przyłucka1001222515120212
Marcin Zacharski1006214102213591114
Adrian Piętak1106232111100042
Krzysztof Zawadzki00171105015640437
Beata Strawińska00062031100120