Savills PKP Intercity
0 : 3
(16:25, 17:25, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
12 lutego 2019 18:30 I Liga ZIMA 3

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Savills16171900Przegrana
PKP Intercity25252533Wygrana

Savills

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stańko002637208450356
Kinga Paździorko0006300001110011
Daniel Oponowicz001726102200131
Dawid Samoń101713729444336
Wiola Wojtczak000500002150101
Krzysztof Kuciński00142460000011

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Patryk Musiał0021415201711653213
Cezary Kopeć000514031410713010
Stefan Michałowicz000322006467024
Krzysztof Bednarczyk001132007229303
Krzysztof Pikuła000621106350203
Grzegorz Malczewski001814418675227
Radosław Kozera00162020000011
Adam Nowacki0005240033100003