Savills PKP Intercity
1 : 2
(28:30, 25:23, 26:28)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
20 marca 2018 18:30 I Liga 2018 10

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Savills28252611Przegrana
PKP Intercity30232822Wygrana

Savills

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Katarzyna Wiśniewska00042021100100
Kinga Paździorko00000000000000
Barnaba Grzelecki1011013602312522114
Wojciech Kołodziej010615207229112
Dawid Samoń000828719333223
Wiola Wojtczak00000000000000
Krzysztof Kuciński00000000000000
Daniel Czarnecki130924413315457116
Maciej Konarski000911000000030
Łukasz Michalak1011246502817614018

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Krzysztof Pikuła00110195119842439
Tomasz Danielczyk101151741199473311
Marek Rudzianiec0006011011100001
Grzegorz Malczewski10010157117741118
Agnieszka Bącik00000000000000
Małgorzata Bieńko0009321011100001
Damian Wojdak0111107502112575113
Adam Nowacki0003252111100011