Savills PORR
2 : 1
(25:23, 25:23, 22:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
17 maja 2018 21:30 I Liga Wiosna 5

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Savills25252222Wygrana
PORR23232511Przegrana

Savills

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Kinga Paździorko00031010000000
Barnaba Grzelecki10114118013016534118
Dawid Samoń1009354021524126
Wiola Wojtczak00071000000010
Krzysztof Kuciński0009255111436214
Daniel Czarnecki110718103514406315
Maciej Konarski0009051033100043

PORR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Izabela Perzyńska0001114112150041
Marcelina Dołęga0001111514375003
Andrzej Dropiewski1001101040189503110
Monika Obrębska000100110000030
Jarosław Byszewski1018210202711415113
Adam Rólczyński00011113212613504313