Siemens Andra
2 : 1
(8:25, 25:23, 25:19)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
26 czerwca 2018 21:30 Ekstraklasa Wiosna 11

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Siemens8252522Wygrana
Andra25231911Przegrana

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Michał Gryszpiński1011011406117103
Radosław Papierz00071000100120
Marcin Górecki10111024114536427
Jarosław Małyska000203422150001
Tomasz Woźniak000404527114311
Mateusz Sieczkowski00000000000000
Michał Urliński00000000000000
Tomasz Rychlica0006210316467034
Tomasz Ochnik00261500269356311
Bartosz Żbikowski5004031211327028

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Hubert Zach201921006467217
Damian Godlewski2107182115533408
Robert Kowalczyk000001390000010
Piotr Lechowicz0017252015747528
Łukasz Komorowski30060510117641110
Piotr Strelczuk20061000500002
Adam Bala000130000700200
Krzysztof Lewiński00010000012325403