Siemens NCBiR
0 : 3
(19:25, 23:25, 20:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
6 czerwca 2018 21:00 Ekstraklasa Wiosna 8

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Siemens19232000Przegrana
NCBiR25252533Wygrana

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Michał Gryszpiński00130120000001
Marcin Górecki0027245011654338
Tomasz Woźniak10014262213431325
Mateusz Sieczkowski00090420000020
Michał Urliński00070410000010
Tomasz Rychlica0009185022941319
Tomasz Ochnik100706602511444212

NCBiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Szymon Zagrodzki1021324403118584221
Beata Równicka00071000000010
Andrzej Kaznowski1018213402213593315
Marcin Śmiałek2009153015320425
Kamil Godlewski502544303267009
Katarzyna Perczyńska00040110000000
Adrian Rokicki10010194012433315