UCSiR Deloitte
0 : 3
(22:25, 14:25, 18:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
11 października 2018 18:30 I Liga Jesień 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
UCSiR22141800Przegrana
Deloitte25252533Wygrana

UCSiR

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Marek Miaśkiewicz00181740000001
Marcin Zieliński1008134011545306
Tomasz Mazurkiewicz00011033022100012
Daniel Trybalski001324208225223
Maciej Jonasz0006232014429824
Krzysztof Naporowski1006262010660217

Deloitte

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Agnieszka Boczkowska0001140007229212
Karolina Wiśniewska002733006117313
Adam Ostrowski3011819101711654415
Adrian Krzyżanowski002433103133213
Michał Lipiński1031031130137543011
Łukasz Strep10132400159601111