Kuźnia Kulturalna Veolia Energia Warszawa
3 : 0
(25:19, 25:19, 15:4)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
7 czerwca 2017 20:00 Ekstraklasa 2017 9

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna25251533Wygrana
Veolia Energia Warszawa1919400Przegrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Agnieszka Sola-Manolska000110000000020
Robert Kozłowski60011270013754%2213
Paweł Skorek2003190015427%626
Dominik Piwowarski20283100014750%2111
Krzysztof Szczepaniak000160620200120
Andrzej Pichola100702012150%012

Veolia Energia Warszawa

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Filip Skrzymowski000508128338%413
Kacper Korczala10060140010440%415
Damian Zwolak20060111014857%3210
Adam Kasprzak00000000000000
Cezary Baranowski000411008225%412
Anna Gruszecka00000000000000
Stanisław Łabęda00000000000000
Arkadiusz Kwiatoń000620002150%111
Tomasz Mrozek0009315018225%462