MISTRZ nie do zatrzymania! 馃挭

8 lutego 2018

W 艣rodowy wiecz贸r dosz艂o do ciekawego starcia. Bankowcy podejmowali Mistrza PlayVolley - Mazowieck膮 Okr臋gow膮 Izb臋 In偶ynier贸w Budowlanych.

Deutsche Bank zacz膮艂 od prowadzenia 9:5. By艂o to Ich jedyne prowadzenie nie tylko w tym secie, ale i w ca艂ym meczu. Budowla艅cy w por臋 ockn臋li si臋 i wzi臋li czas. Od tego momentu Ich gra wygl膮da艂a znacznie lepiej. Do stanu 20:20 ogl膮dali艣my bardzo zaci臋t膮, wyr贸wnan膮 walk臋 punkt za punkt. 艢wietne ataki Adama Chrobota, nie by艂y do zatrzymania. Na nic zda艂 si臋 czas wzi臋ty przez Kapitana Niebieskich. Ich pora偶k臋 przypiecz臋towa艂a popsuta zagrywka.聽

Jak przysta艂o na Mistrza, dru偶yna Stasia Starosza gra艂a koncertowo. Trzy asy serwisowe Damiana Majewskiego i trzy bloki Adam Majchrzaka pi臋knie prezentuj膮 si臋 w statystykach Ich dru偶yny. Po stronie Deutsche Bank spodziewali艣my si臋 walki do ko艅ca i to otrzymali艣my.聽聽Nie z艂o偶yli broni i sukcesywnie zbli偶ali si臋 do Przeciwnika. 艢wietne bloki Tomasza Tylendy, ataki Adama Bor贸wki, zbli偶y艂y do Mistrza.聽Czas dla Budowla艅c贸w okaza艂 si臋 zbawienny聽(przy stanie 21:20) dru偶yna MOIIB wysz艂a na parkiet zmotywowana i nie odda艂a ju偶 prowadzenia w tym secie.

Ostatnia ods艂ona tego spotkania to majstersztyk w wykonaniu Mazowieckiej Izby In偶ynier贸w Budowlanych. W ka偶dym elemencie, pokazali jak wysoki poziom trzymaj膮 w Lidze Mistrzowskiej PlayVolley. Zbyt nerwowa atmosfera po stronie Podobiecznych Bartka Gruszeckiego spowodowa艂a, 偶e oddali tego seta. Zdobyli jedynie 13 punkt贸w.聽聽