Mistrzowie Ekstraklasy sezonu WIOSNA 2018 pokonali NCBiR

4 października 2018

Drużyna Narodowego Centrum Badań i Rozwoju wyszła na mecz zwarta i gotowa. Pierwszy set rozpoczął się od błędów oraz nieporozumień zarówno w zespole NCBiR jak i COMP. Jednak to Lider bezpiecznych rozwiązań IT dość szybko zmobilizował się i popełniał ich znacznie mniej od Przeciwników. COMP objął prowadzenie i sukcesywnie zwiększał swoją przewagę, kończąc set wynikiem 25:21.

Zawodnicy Konrada Raczyńskiego podbudowani zwycięstwem w pierwszej partii, bardzo dobrze rozpoczęli drugi set, uzyskując przewagę kilku punktów 18:10. Skuteczne ataki, kilka bloków oraz trudna zagrywka przy mnożących się błędach w przyjęciu ekipy NCBiR przyczyniły się do zwycięstwa Niebieskich 25:19.

Ostatni set to widoczna przewaga Mistrzów Ekstraklasy sezonu WIOSNA 2018. Na pochwałę za kilka skutecznych obron zasługuje Tomasz Batóg. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:13, dając pewne zwycięstwo w meczu drużynie COMP 3:0.

Naukowcy w środę 10.10.2018 podejmą walkę z drużyną SIEMENS, być może z Nimi pójdzie Im łatwiej.