MOIIB lepszy od Kuźni Kulturalnej!

4 października 2019

W drugim środowym spotkaniu - tym razem w Lidze Mistrzowskiej PlayVolley drużyna Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa 3:0 pokonała zespół Bertranda Jasińskiego. Świetnie dysponowani zawodnicy firmy MOIIB nie dali rywalom żadnych szans.

W każdym secie mieli wyraźną przewagę. Rozpoczynali od mocnego uderzenia i odskakiwali na kilka punktów, a później już spokojnie kontrolowali grę. - Trudno grało się Kuźni Kulturalnej przeciwko tak silnym fizycznie przeciwnikom. Patrząc na Ich czerwone ręce od obron - można wywnioskować, że ataki były dość mocne😬. 

W zespole Budowlańców wystąpił sam Stanisław Starosz. Popisał się kilkoma efektownymi zagraniami i udowodnił, że świetnie radzi sobie nie tylko za biurkiem, ale i na boisku. Potwierdzić będzie chciał to na pewno również za tydzień, kiedy to MOIIB zmierzy się z reprezentacją firmy COMP. Restauratorzy zagrają zaś z Andrą.

Debiut w PlayVolley zaliczył Piotr Gacek - niestety nie odniósł zwycięstwa. Czy w przyszłych spotkaniach pomoże Kuźni Kulturalnej brylować? 🤔


Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa - Kuźnia Kulturalna  3:0 (25:21, 25:19, 25:16)