Liga Siatkówki Firm - pod patronatem siatkarzy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej

Każda praca wymaga zaangażowania i poświęcenia. Każda - nawet ta najbardziej lubiania - zabiera energię i siłę. A dobry pracownik to wypoczęty pracownik, pełen optymizmu, entuzjazmu, zapału, radości i sił witalnych. Zachodzi tu pewna sprzeczność i rodzi się pytanie: czy da się to połączyć? My znamy odpowiedź. Mało tego: mamy nawet na to receptę!

 

PlayVolley - Liga Siatkówki Firm to w pełni profesjonalne rozgrywki dla firm, które dbają o swoich pracowników, ich aktywny tryb życia, integrację, a także o własne korzyści. PlayVolley to liga zorganizowana z myślą o zdrowej rywalizacji pomiędzy przedsiębiorstwami, małymi i dużymi, ogólnopolskimi i regionalnymi. PlayVolley to wspaniała atmosfera, możliwość regeneracji, rozładowania napięcia, doładowania akumulatorów. To świetna zabawa, ale i walka o jak najlepszy sportowy wynik, przekładający się na wizerunek firmy. To również budowanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych.

 

Ekipa PlayVolley posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych różnej rangi: od rozgrywek typowo amatorskich, poprzez zmagania akademickie, aż do organizacji imprez w sporcie zawodowym. ONICO AZS Politechnika Warszawska - stowarzyszenie zarządzające PlayVolley - od lat plasuje się w czołówkach rankingów organizacji spotkań Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej PlusLiga. Komisarze PlusLigi po każdym meczu zorganizowanym przez ONICO AZS Politechnikę Warszawską w raportach wystawiają najwyższe noty. Przekłada się to na wzrostu popularności siatkówki w Warszawie i wypełnioną po brzegi praktycznie na każdym spotkaniu Arenie Ursynów.

 

Gra pod patronatem ONICO AZS Politechnika Warszawska to bliskość sportu zawodowego i możliwość podpatrywania najlepszych oraz nauki od nich, wspólnych treningów z nimi. Słuchać rad profesjonalistów, a później podglądać ich w akcji na meczach PlusLigi i starać się brać z nich przykład podczas rozgrywek biznesowych - to domena PlayVolley. Jedna z wielu. Kolejna to wysoko wykwalifikowana obsługa, animatorzy, sędziowie, trenerzy i instruktorzy. Następna? Najnowocześniejsza w Warszawie hala - Arena Ursynów, profesjonalny sprzęt treningowy i najlepsze metody treningowe. Podsumowując... Najważniejszy jest dla nas klient!

 

Prowadzone przez nas rozgrywki podzielone są na trzy niezależne edycje: jesienną, zimową i wiosenną. Obecnie prowadzimy nabór zespołów na edycję ZIMA 2017. Koszt udziału drużyny w tej edycji wynosi 3890 zł netto. Zapisy przyjmujemy do 10 stycznia.

 


Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Do zobaczenia na boisku.

Ekipa PlayVolley