Jesteśmy gronem profesjonalistów

Znaleźliśmy receptę jak połączyć pracę z rekreacją, która zbuduje dobrą atmosferę w Twojej firmie!

Zobacz pełną ofertę

O Playvolley.pl

“”

Każda praca wymaga zaangażowania i poświęcenia. Każda - nawet ta najbardziej lubiana - zabiera energię i siłę. A dobry pracownik to wypoczęty pracownik, pełen optymizmu, entuzjazmu, zapału, radości i sił witalnych. Zachodzi tu pewna sprzeczność i rodzi się pytanie: czy da się to połączyć? My znamy odpowiedź. Mało tego: mamy nawet na to receptę!

“”

PlayVolley - Liga Siatkówki Firm to w pełni profesjonalne rozgrywki dla firm, które dbają o swoich pracowników, ich aktywny tryb życia, integrację, a także o własne korzyści. PlayVolley to liga zorganizowana z myślą o zdrowej rywalizacji pomiędzy przedsiębiorstwami, małymi i dużymi, ogólnopolskimi i regionalnymi. PlayVolley to wspaniała atmosfera, możliwość regeneracji, rozładowania napięcia, doładowania akumulatorów. To świetna zabawa, ale i walka o jak najlepszy sportowy wynik, przekładający się na wizerunek firmy. To również budowanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych.

Ekipa PlayVolley posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych różnej rangi: od rozgrywek typowo amatorskich, poprzez zmagania akademickie, aż do organizacji imprez w sporcie zawodowym.

Prowadzone przez nas rozgrywki podzielone są na trzy niezależne edycje: jesienną, zimową
i wiosenną. Obecnie prowadzimy nabór zespołów na edycję WIOSNA 2019!

Zobacz pełną ofertę

ONICO Warszawa, to po Ich treningach przejmujemy Arenę Ursynów!

Gra na Arenie Ursynów to bliskość sportu zawodowego i możliwość podpatrywania treningów ONICO Warszawa. Słuchać rad profesjonalistów, a później podglądać ich w akcji na meczach PlusLigi i starać się brać z nich przykład podczas rozgrywek biznesowych - to domena PlayVolley.