Jesteśmy gronem profesjonalistów

Znaleźliśmy receptę jak połączyć pracę z rekreacją, która zbuduje dobrą atmosferę w Twojej firmie!

Zobacz pełną ofertę

O Playvolley.pl

“”

Każda praca wymaga zaangażowania i poświęcenia. Każda - nawet ta najbardziej lubiana - zabiera energię i siłę. A dobry pracownik to wypoczęty pracownik, pełen optymizmu, entuzjazmu, zapału, radości i sił witalnych. Zachodzi tu pewna sprzeczność i rodzi się pytanie: czy da się to połączyć? My znamy odpowiedź. Mało tego: mamy nawet na to receptę!

“”

PlayVolley - Liga Siatkówki Firm to w pełni profesjonalne rozgrywki dla firm, które dbają o swoich pracowników, ich aktywny tryb życia, integrację, a także o własne korzyści. PlayVolley to liga zorganizowana z myślą o zdrowej rywalizacji pomiędzy przedsiębiorstwami, małymi i dużymi, ogólnopolskimi i regionalnymi. PlayVolley to wspaniała atmosfera, możliwość regeneracji, rozładowania napięcia, doładowania akumulatorów. To świetna zabawa, ale i walka o jak najlepszy sportowy wynik, przekładający się na wizerunek firmy. To również budowanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych.

Ekipa PlayVolley posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych różnej rangi: od rozgrywek typowo amatorskich, poprzez zmagania akademickie, aż do organizacji imprez w sporcie zawodowym.

Prowadzone przez nas rozgrywki podzielone są na trzy niezależne edycje: jesienną, zimową
i wiosenną. Obecnie prowadzimy nabór zespołów na edycję JESIEŃ 2022!

Zobacz pełną ofertę

Zintegrowany zespół jest bardziej skuteczny

Jak wynika z raportu „Cała Polska tworzy idealne miejsce pracy" (EY oraz Employer Branding Institute) szczęśliwi pracownicy są o 43 proc. bardziej produktywni i o 86 proc. bardziej kreatywni. Przekłada się to na wyniki finansowe firmy. Na zadowolenie załogi wpływa wiele czynników, tj. wynagrodzenie, higiena pracy, a także dobra atmosfera i ludzie, z którymi pracują. W 2018 r. aż 31 proc. pracowników zdecydowało się zmienić pracę przez złe relacje („Raport płacowy Hays 2019")

Źródło: Rzeczpospolita Polska z dnia 08.08.2019