Ostry wjazd PKP INTERCITY!!!

23 lutego 2018

W czwartkowy wieczór PKP Intercity rozjechało Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

Z impetem rozpoczęli pierwszą partię spotkania. Konkretniej mowa tutaj o Krzysztofie Pikuła, który zaliczył wspaniałą serię trudnych zagrywek - 12 z rzędu (12:1). UCSiR nie był w stanie zatrzymać rozpędzonych Kolejarzy. Próbowali wybić Ich z rytmu biorąc czas przy stanie 1:7, jednak potężne ataki Damiana Wojdak przynosiły kolejne punkty dla PKP. Set ten zakończył się wynikiem 25:8 dla Debiutantów PlayVolley! Z 8 pkt zdobytych przez UCSiR, 6 pkt oddali Im rywale po błędach własnych. Gdyby tego było małooooo. Boisko przy stanie 1:11 opuścił Krzysztof Naporowski - kontuzja palca zblokowała Go do końca tego spotkania. Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za powrót na boisko.

Drugi set to w dalszym ciągu pokaz umiejętności na zagrywce. Tym razem królował tam Tomasz Danielczyk. Jego kilkanaście mocnych serwisów doprowadziło do stanu 23:9. Ponownie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji próbowało ratować się czasem (9:17), ale niestety nie był to Ich dzień.

W ostatniej odsłonie spotkania wydawało się, że UCSiR podniósł się z kolan... Odnaleźli swój rytm i nie opuszczali Rywali na krok. Wśród PKP wkradło się zamieszanie, aby opanować emocję poprosili o czas przy stanie 13:15. Gospodarze Hali nie odpuszczali. Na boisku podziwialiśmy wiele efektywnych akcji! Jednak UCSiR opadł z sił i Kolejarze wykorzystali to bez skrupułów wygrywając tę partię 25:22.