Piątka z ICAN urwała punkt Vanilla Sky

24 lutego 2018

W pierwszej partii zespoły toczyły zacięty bój. Mocnym punktem drużyny Vanilla Sky był Denis Ilkewicz, natomiast po drugiej stronie siatki bardzo dobrze spisywał się Marcin Zacharski. W końcówce partii ICAN zagrał nerwowo, popełniał błędy w przyjęciu zagrywki i przegrał 15:25.

Druga partia miała bardzo podobny przebieg. Coraz lepiej w ataku prezentował się Robert Chilicki , a cała drużyna Gospodarzy rozgrywek grała ofiarnie w obronie. Do świetnie grających Panów dołączyła Klaudia Grzyb. Końcówka ponownie należała do VS, która wygrała 25:16 i prowadziła 2:0.

Trzeci set był również setem walki. ICAN dwoił się i troił w obronie. Dobrze grała Magdalena Przyłucka, a w szeregach Vanilla Sky wkradło się zbyt dużo błędów własnych. Gra toczyła się punkt za punkt aż do stanu 22:22. Wtedy grę przejęli Podopieczni Beaty Strawińskiej i wygrali ten set 25:22.

Mecz był bardzo interesujący, a oba zespoły pokazały, że stać je na prezentowanie wysokiego poziomu i ambitnej walki.