PKP Intercity bez szans w starciu z Andra

9 października 2018

Andra kapitalnie rozpoczęła nowy sezon PlayVolley! W meczu drugiej kolejki Ekstraklasy bez straty seta pokonała PKP Intercity, przegrywając jedynie trzydzieści osiem akcji.

Siatkarze i siatkarki PKP Intercity sezon JESIEŃ 2018 rozpoczęli z nadzieją na swoje pierwsze sukcesy w Ekstraklasie PlayVolley. Muszą na nie jednak jeszcze poczekać. Rywale z Andry byli bowiem bezlitośni.  Zaprezentowali wysoką formę, dobrze bawili się na boisku i pewnie wygrali 3:0.

Spotkanie rozpoczęło się korzystnie dla drużyny Kolejarzy. Bardzo dobrze na zagrywce spisywał się Stefan Michałowicz. W środkowej fazie seta Andra zaczęła odrabiać straty. Szybko wyszła na prostą i zostawiła Pkp w tyle... Pierwsza odsłona padła więc łupem Siatkarzy Adama Bali.

Drugi set był jeszcze lepszy w wykonaniu Teleinformatyków. Rozgrzał się lider ofensywy zespołu Bali - Szymon Stańczyk, zdobywając wiele punktów dla swojej drużyny. Gracze Krzysztofa Pikuły kompletnie się pogubili...

W ostatniej części spotkania Andra nadal kontrolowała bieg wydarzeń. Brylowała na zagrywce. Gracze PKP Intercity myli się na umór i w konsekwencji przegrali ten mecz 0:3