Drużyna PKP Intercity z impetem wjechała na boisko PlayVolley! 🚆🏐

18 stycznia 2018

Debiutanci PlayVolley byli bezlitosni dla swojego Przeciwnika. W pierwszej kolejce I ligi PlayVolley w sezonie ZIMA 2018 PKP Intercity bez straty seta wygrali z drużyną Savills.

Kolejarze nie mieli żadnego problemu z pokonaniem Rywali. Pierwszego seta wygrali 25:14. Przy stanie 8:7 PKP wpadło w trans i zdobyło, aż 10 punktów z rzędu! Niemalże bez pomyłek zostawiali w tyle sympatyczny Savills. W drugim secie zwyciężyli 25:22, ale wkradło im się już więcej błędów własnych. W trzecim secie wygrali zaś - 25:12. Savills, choć dwoił się i troił, nie był w stanie przeciwstawić się dużo bardziej doświadczonym oponentom. Widoczny był brak na boisku Łukasza Michalaka.

Wsparcie ze strony Kibiców Intercity przyniosło rezultat 3:0! :)

Najlepszym zawodnikiem meczu był Damian Wojdak, który zdobył 13 punktów. Po stronie SAVILLS wyróżniał się Daniel Czarnecki.