Trzy punkty dla SIEMENS!

4 października 2018

W pierwszej kolejce sezonu JESIEŃ 2018 PlayVolley w Ekstraklasie doszło do starcia SIEMENS i PKP INTERCITY!

Drużyna Siemens choć niezbyt bardzo dobrze weszła w mecz (0:3) szybko po kontrach w wykonaniu Marcina Grójeckiego objęła prowadzenie. Kolejarze od razu odpowiedzieli: dzięki trudnym zagrywkom Krzysztofa Pikuły dotrzymywali kroku Granatowym. Jednak gdy ponownie znać o sobie dał Grójecki, Kolejarze zostali w tyle. Jego kolejne udane akcje przybliżyły Siemens do końca 1 seta i chwilę później Podopieczni Tomasza Woźniaka mogli cieszyć się z zwycięstwa; 25:21.

Rozpędzeni gracze w granatowych strojach drugiego seta rozpoczęli od mocnego uderzenia 9:5. Dzięki kontrom Tomasza Woźniaka i Jarosława Małyszka utrzymali prowadzenie – 18:11. Zawodnicy PKP Intercity nie byli w stanie odrobić straty. Skuteczna gry Michała Gryszpińskiego z Siemens pozwoliła Im zwyciężyć 25:15.

Naładowani pozytywną energią Zawodnicy Siemens w trzeciej odsłonie spotkania byli nie do zatrzymania. Mimo pojedynczych błędów wygrali wysoko, aż 25:13.

Czy PKP Intercity powróci do świetnej formy i w najbliższy wtorek 09.10.2018 powalczy jak równy z równym z Weteranem PlayVolley - firmą Andra? 🤔