Red Ocean powraca do gry i wygrywa z NCBiR 3:0!

4 lipca 2020

W czwartek na Arenie Ursynów zmierzyły się ze sobą Drużyny: Red Ocean i NCBiR. Lepsi okazali się Specjaliści IT, którzy po zaciętym boju zwyciężyli 3:0.

Siatkarze Przemysława Kraszewskiego powrócili do rozgrywek PlayVolley pełni energii i głodni zwycięstw🤤.  Po raz ostatni na naszych boiskach mogliśmy Ich podziwiać 12 marca w spotkaniu z Vesta Polska🏐, jednak wtedy do osiągnięcia sukcesu troszkę Im zabrało😕… Wyciągnęli wnioski 👏 odpoczęli, widocznie aktywnie spędzili czas pandemii! 💪 I od razu wygrali 3:0!😁.

Na pierwszy łup padła drużyna NCBiR, która pomimo, prób nawiązania walki, uznała wyższość Graczy z Grzybowskiej. Siatkarze Red Ocean po wygraniu dwóch pierwszych partii złapali wiatr w żagle i w trzeciej części pojedynku z Podopiecznymi Mariki Burnos-Stępień zdecydowanie przeważali. Z minuty na minuty powiększali swoją przewagę, dając Rywalom do zrozumienia, że tego dnia nie będzie podziału punktów. Najlepszym Zawodnikiem tej części meczu był Stanisław Bęza, który był nie do zatrzymania w ataku. Naukowcy nie mieli już nie tylko pomysłu na grę, ale i siły, ponieważ na czwartkowy mecz przybyli w osłabieniu. Stali więc i patrzyli, jak Stanisław Bęza oraz Krzysztof Kaliszuk zapisują na swoim koncie kolejne udane akcje. Set zakończył się wynikiem 25:17 i całe spotkanie 3:0.

Drużyna Red Ocean w dobrym stylu wróciła do gry, ale czy równie gładko pójdzie Im z Ekipą eConsulting?🤔 O tym przekonamy się już 8 lipca! 😊

MVP: Stanisław Bęza – 25 pkt

Red Ocean – NCBiR 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)