Reesco górą w starciu z UCSiR!

18 listopada 2020

Początek meczu i od razu prowadzenie Drużyny Reesco, której zawodnicy wykorzystali przestoje drużyny przeciwnej. Gracze Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji jednak z akcji na akcję grali coraz lepiej, co wkrótce pozwoliło Im zniwelować przewagę rywali. Bardziej wytrzymali w końcówce i wygrali na przewagi 28:26.

Zawodnicy grający w Zielonych strojach, którzy chyba nie spodziewali się takiego przebiegu meczu, do drugiego seta przystąpili podwójnie zmobilizowani. Grzegorz Bargieł i Marek Krynicki efektywnymi zbiciami nie dawali rywalom żadnych szans na obronę. Konsekwencją było zwycięstwo w drugim secie 26:24.

Ostatnia odsłona meczu zapowiadała się bardzo emocjonująco. Trzeci set był jednak popisowy w wykonaniu Reesco, którzy swoją grą przeważyli szalę zwycięstwa. Specjaliści z zakresu kompleksowej aranżacji przestrzeni biurowych zwyciężając w drugim spotkaniu z rzędu, stają się coraz większym pewniakiem Ekstraligi PlayVolley JESIEŃ 2020. Graczy z Ursynowa zaś z pewnością nie satysfakcjonuje zdobywanie pojedynczych punktów. W przyszłotygodniowym meczu z PORR na pewno nie zamierzają oddać rywalom ani jednego seta.