Siemens górą w starciu z COMP

7 lutego 2018

Pierwszy set należał do Elektro-informatyków. COMP już na początku wypracował sobie przewagę 9:1, a dalej już było tylko lepiej. Skuteczną grą osiągnęli wynik 18:8. Siemens nie mógł odnaleźć się na boisku. Popełniał dużo błędów. Niedokładne przyjęcia, słabe wystawy, brak punktowych ataków nie dały szans na zbliżenie się do Rywala. Zakończyli pierwszy set 18:25.

Druga partia to kompletnie inna gra w wykonaniu SIEMENS. Mobilizacja w czasie przerwy przyniosła efekty. Dobry początek Siemens 4:0, 8:4, 14:8, 14:11, 15:13. Gdy było już tak dobrze w szeregach SIEMENS wkradło się rozluźnienie, co COMP szybko wykorzystał i było już 20:20. Granatowi w porę się ocknęli i wygrali seta 25:20.

Trzecia część spotkania była najbardziej wyrównana. Comp prowadził 8:6. Późniejsze błędy w ataku spowodowały, że było już 10:8 dla Siemens. Dalej było 15:15 i punkt za punkt, 23:23. Jednak to Siemens zapisał dwa punkty do tabeli ligowej Ekstraklasy Playvolley!