Silna Andra pokonała HSBC

24 lutego 2018

W jednym z czwartkowych spotkań Ekstraklasy PlayVolley drużyna ANDRA 3:0 pokonała zespół HSBC. Świetnie dysponowani zawodnicy Adama Bali nie dali Rywalom żadnych szans.

W każdym secie mieli wyraźną przewagę. Rozpoczynali od mocnego uderzenia i odskakiwali na kilka punktów, a później już spokojnie kontrolowali grę. - Trudno gra się przeciwko tak silnym fizycznie przeciwnikom - bardzo dobra postawa i skończone ataki Adama Bali były wisienką na torcie:).

Drugiego seta drużyna HSBC rozpoczęła od lepszej gry. Coraz lepiej spisywali się w obronie, w szeregi Andra wkradło się zaś kilka pomyłek. Sytuacja uległa zmianie gdy na zagrywce pojawił się Zawodnik z numerem 17. Szymon Stańczyk szybko uporządkował grę i ta partia również padła łupem reprezentantów Andra; 25:14.

Trzeci set to już prawdziwy pokaz siły zespołu z czuba tabeli. HSBC, mimo bardzo ambitnej gry i coraz lepszej postawy lidera zespołu - Tomasza Jackowskiego - nie zdołało nawiązać walki z bardzo silnym przeciwnikiem. Trzeciego seta ekipa Andra wygrała 25:13 i całe spotkanie 3:0.

Już w przyszłym tygodniu Andra podejmie Gospodarza Gali - Kuźnię Kulturalną, a drużyna HSBC Podopiecznych Konrada Raczyńskiego - ekipę COMP. Obu Zespołom życzymy powodzenia!