Starcie Beniaminków Ekstraklasy!

21 lutego 2018

Początek pierwszej odsłony starcia rozpoczął się od błędów własnych SIEMENS. Na prowadzenie wysunęli się zawodnicy HSBC. Ale waleczni Granatowi nie odpuścili! Podnieśli się i zniwelowali błędy własne. Szybko odrobili straty i było już 6:6. Wybici z rytmu Podopieczni Tomasza Jackowskiego popełniali błędy w przyjęciu. Michał Balcerzak i Karol Grabowiecki nie byli  perfekcyjni w tym meczu:). Walka punkt za punkt do końca, jednak wysoka skuteczność Jarosława Małyska podprowadziła SIEMENS do zwycięstwa w tej partii.

Drugi set to kontynuacja dobrej passy Jarosława Małyska! Napięcia nie wytrzymali Czerwoni i zbyt duża ilość błędów własnych spowodowała, że musieli gonić Rywali. Gonili, gonili i dogonili. Raz Oni SIEMENS, a chwilę później SIEMENS Ich :). Zabawa trwała, aż Mateusz Sieczkowski i Marcin Górecki pojawili się w pierwszej linii. Ich bloki nie były do przejścia nawet dla świetnie atakującego Michała Balcerzaka. Końcówka to utrata kilku punktów przez Podopiecznych Tomasza Woźniaka i kolejny punkt do tabeli Ekstraklasy PlayVolley.

Ostatni set to już spokojna gra w wykonaniu SIEMENS. Prowadzenie i krok po kroku droga do mety. 25:21.