UCSiR lepszy od ICAN

7 lutego 2018

W pierwszym secie spotkania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw na prowadzenie wyszli siatkarze ICAN 13:8, a następnie warunki dyktowali gracze UCSiR. Błędy komunikacji i proste wpadki własne ICAN spowodowały, że przegrali Oni pierwszego seta 24:25. Druga odsłona spotkania zaczęła się od prowadzenia Halowców. Utrzymywali 4 punkty przewagi. Podopieczni Beaty Strawińskiej niestety nie mogli się odnaleźć na boisku. Po ich stronie wkradło się zbyt dużo niedoskonałości w rozegraniu.

Trzeci set zaczął się zdecydowanie najbardziej wyrównanie, choć przy stanie 11:10  przy zagrywce Mariusza Kowalskiego UCSiR zdobył 5 pkt z rzedu (16:10). Od tego momentu gra ICAN posypała się całkowicie, w konsekwencji czego to zawodnicy Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji mogli cieszyć się ze zwycięstwa 3:0.