Udany debiut DELOITTE! :)

5 października 2018

Drużyna Deloitte w świetnym stylu rozpoczęła swoją przygodę w PlayVolley. W pierwszym swoim spotkaniu pewnie, lecz nie bez problemów pokonała zespół PORR i zapisała dwa punkty do ligowej tabeli.

Mocne otwarcie meczu i wysokie prowadzenie Podopiecznych Agnieszki Boczkowskiej (10:5) pokazały, jak trudnym będą Rywalem. Wysoka skuteczność w ataku, głównie Michała Lipińskiego, pomogła Zawodnikom Deloitte zwiększyć przewagę i kontrolować wynik. Ich skuteczne bloki, a konkretniej ponownie pochwała w kierunku Lipińskiego całkowicie rozbiły drużynę Adama Rólczyńskiego. Budowlani byli bezradni. Brakowało im obron, próżno było szukać też efektywnych ataków, Drobiecki i Rólczyński pomylili się w całym spotkaniu łącznie, aż 13 razy. Set zakończył się wysokim zwycięstwem Deloitte; 25:13.

Drugą partię ponownie korzystniej rozpoczął Beniaminek I Ligi. Natomiast Zawodnicy w żółto-niebieskich strojach ani myśleli się poddawać. Świetną passę miała Izabela Perzyńska, która zaliczyła dwa asy serwisowe, natomiast w kontrach zdobywając kolejne oczka wspierał Ją Filip Składanowski. Ta partia zamknęła się wynikiem; 25:23 dla Budowlanych!

Trzeci set był najbardziej wyrównany. Jego początek należał do drużyny Deloitte, która za sprawą ataków Adama Ostrowskiego objęła prowadzenie; 5:2. Dalej zaś gra toczyła się w następujących cyklach: PORR zbliżał się do remisu, a Deloitte „odskakiwał” na kilka punktów i starał się trzymać przewagę. Siatkarze Rólczyńskiego próbowali wybić z rytmu Przeciwników. Jednak kolejne kontry tym razem w wykonaniu Piotra Szulca oddalały PORR od triumfu w tym spotkaniu. Po zaciętych akcjach po obu stronach boiska i walce na przewagi zwycięsko z ostatniej partii wyszli debiutujący w PlayVolley!