Udany powrót UCSiR

17 stycznia 2018

I set tego spotkania Halowcy zaczęli ospale, nie mieli przyjęcia, nie kończyli ataków. Brakowało im 6 osoby na boisku. PORR wykorzystał swoją przewagę liczebną i zaczął spotkanie prowadzeniem 4:0. Przy wyniku 19:8 UCSiR zaczął odrabiać punkty, niestety nie wystarczyło to by wygrać seta i ostatecznie przegrali do 19.

II set pomimo kompletu w UCSiR Budowlańcy ponowie zaczęli wynikiem 4:0 😊. Jednak Gospodarze hali wzięli się "do roboty"! Kończyli ataki i po raz pierwszy w tym meczu wyszli na prowadzenie 11:10. Ataki Marcina Zielińskiego i Krzysztofa Naporowskiego sukcesywnie powiększały przewagę punktową nad Budowlańcami i ostatecznie doprowadziły do wygranej 25:19.

Ostatnia część meczu należała do reprezentantów Tomasza Mazurkiewicz. To Oni dyktowali warunki gry. Osiągnęli zdecydowaną przewagę, między innymi dzięki dobrej grze ofensywnej. PORR próbował "gonić" Przeciwnika, ale niestety bezskutecznie. Trzeciego seta ponownie wygrali Gospodarze.