Vanilla Sky lepsza od ING Bank

13 lutego 2020

Mecz pomiędzy Vanilla Sky, a ING Bank zapowiadał się na bardzo wyrównane spotkanie. Tak też się stało i po zaciętym widowisku jako wygrani z boiska zeszli zawodnicy Katarzyny Mazurkiewicz.

Lepiej pierwszą odsłonę meczu rozpoczęła drużyna ING Bank, zyskując przewagę nad Rywalami. Vanilla odrabiała jednak straty. Obie drużyny grały dobrze w ataku i gra toczyła się punkt za punkt. W końcowej walce bohaterem został Rafał Sibiński, który zadecydował o zwycięstwie Bankowców w tej partii.

W drugim secie nadal było równo. Wśród zawodników Vanilla Sky wyróżniali się Piotr Białek i Piotr Baranowski, którzy zdobywali punkty po atakach ze skrzydła. U Pomarańczowych ostoją ofensywy był nadal Sibiński, jednak i Jemu przydarzały się błędy. Eventowcy zagrali w tej odsłonie bardziej skoncentrowani i przed ostatnim setem było 1:1.

Trzeci set meczu był najlepszy w wykonaniu Vanilla Sky. Grali Oni dobrze w obronie, a w dodatku sprzyjało Im szczęście. Sprytem na siatce wykazał się Jacek Danaj, a gracze ING Bank popełniali błędy w przyjęciu. To pozwoliło Czarnym zdobyć przewagę i wygrać ten mecz 2:1.