Veolia górą w starciu z Deutsche Bank

13 kwietnia 2018

VEOLIA okazała się lepsza od DEUTSCHE BANK w meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzowskiej PlayVolley. Ekipa z Puławskiej po zaciętym boju wygrała 2:1.

Spotkanie było zacięte i wyrównane. W pierwszym secie, dzięki dobrej grze Tomasza Tylenda i Igora Królikowskiego oraz Macieja Renkiewicza, lepsza była Ekipa Deutsche Bank. Wygrali 25:20. W drugiej partii do głosu doszli reprezentanci Wojciecha Krauze. Michał Śnieciński i Grzegorz Krauze kończyli piłkę za piłkę i dali swojej ekipie zwycięstwo. O losach meczu zadecydować musiała więc trzecia odsłona. Bankowcy, którzy przegrali na przewagi drugą partię 25:27 musieli uznać wyższość przeciwników. We znaki dali się Im zwłaszcza wspomniani już Śnieciński i Krauze. Dzięki skutecznej grze tego duetu Veolia zbudowała sobie przewagę, a następnie kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Kilka minut później zaś zakończyła seta i mecz na swoją korzyść. Wygrała 25:19 i wyszła z Areny Ursynów z dwoma punktami. Podopiecznym Bartosza Gruszeckiego pozostało cieszyć się z jednego, honorowego oczka.

W kolejnym tygodniu Veolia zagra ze świetnie debiutującą w Lidze Mistrzowskiej Kuźnią Kulturalną! Która z drużyn okaże się lepsza?