Veolia wygrywa z drużyną Enprom

14 czerwca 2018

Mecz dziewiątej kolejki Ligi Mistrzowskiej PlayVolley pomiędzy Veolia i Enprom dostarczył wielu emocji. Po zaciętej walce z kompletem punktów z Areny Ursynów wyszli Podopieczni Wojciecha Krauze.

Pierwsze dwa sety były był spokojny i jednostronny. Veolia dominowała w nich od początku do końca. Grzegorz Krauze i Rafał Piekarczyk nie mieli sobie równych. W drugiej partii ekipa Eweliny Targowskiej poderwała się do gry, jednak ponownie była słabsza od rywali. Dopiero trzecia część meczu przyniosła zespołowi z Tanecznej długie wygrane akcje. Było równo. Wśród zawodników Enpromu wyróżniali się Maciej Minkiewicz i Dawid Drobiecki, którzy zdobywali punkty po atakach ze skrzydła. W Veolia ostoją ofensywy był Grzesiek Krauze, jednak i Jemu przydarzały się błędy. Zarządcy energii, gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej zagrali w tej odsłonie bardziej skoncentrowani i wygrali ostatnią partię na przewagi 29:27.

Już dzisiaj Veolia zmierzy się z Mistrzami PlayVolley - Drużyną Mazowieckiej Okręgowej Izby Budownictwa. Czy wystarczy Im sił, aby pokonać "weterana" PlayVolley. Przekonamy się już dzisiaj o 21:30!