Waleczne Lwy! 馃

7 lutego 2018

Mecz od mocnego uderzenia rozpocz臋li siatkarze OIL Centrum Medyczne Gamma. Po serii mocnych atak贸w聽Jaros艂awa Krzywa艅skiego i Karola Malec聽szybko zbudowali sobie przewag臋. Przez kolejne minuty ING nadrobi艂o strat臋 i by艂o ju偶 14:14. Gra by艂a wyr贸wnana. Gracze ING Bank nie zamierzali si臋 poddawa膰. Odpowiedzialno艣膰 za wynik wzi臋li na swoje barki Konrad Piczak i Marcin B膮k. Pierwszy by艂 prawie, 偶e nie do zatrzymania na siatce, drugi za艣 艣wietnie radzi艂 sobie w polu zagrywki. Na siatce kr贸lowa艂 Piotr Pochwa艂a. W efekcie ju偶 par臋 chwil p贸藕niej zeszli z boiska wygrani. Ekipa聽Pomara艅czowych wygra艂a 25:18 i obj臋艂a prowadzenie w meczu.

Bankowcy poszli za ciosem i w drugiej partii b艂yskawicznie obj臋li prowadzenie. Kontrolowali gr臋. Nawet d艂u偶sza przerwa przy stanie 8:3 dla nie wybi艂a Ich z rytmu. Osi膮gn臋li przewag臋 przy zagrywce Konrada Piczka. Ten set obfitowa艂 w wiele blok贸w i wyblok贸w ING.聽 Lekarze nie wykorzystali聽swoich聽szans i przegrali kolejne akcje, a co za tym idzie - drugi set pad艂 艂upem ING BANK.

Trzeci set by艂 najbardziej wyr贸wnany. Pocz膮tek dla Gamma 8:3. Gorsza gra ING. Spowodowa艂a, 偶e Bankowcy gonili podopiecznych Mateusza Dawidziuka. Przy stanie 14:6 ING nadrobi艂o 6 pkt, ale ci膮gle biegn膮c za Rywalem zabrak艂o im czasu i ostatni膮 os艂on臋 meczu przegrali 23:25.