Wymarzony debiut w Lidze Mistrzowskiej w wykonaniu VEOLIA

19 stycznia 2018

Drużyna VEOLIA w świetnym stylu zadebiutowała w Lidze Mistrzowskiej PlayVolley. Pewnie, bez najmniejszych problemów pokonała ENPROM i zapisała pierwsze trzy punkty do ligowej tabeli.

Mocne otwarcie meczu przez obie drużyny. Bardzo wyrównane pierwsze dwa sety. Jednak Debiutanci pokazali, że nie będą łatwym rywalem. Wysoka skuteczność w ataku, głównie Grzegorza Krauze, pomogła Veolii zwiększyć przewagę i kontrolować wynik.

Trzecia partia rozpoczęła się pomyślnie dla podopiecznych Stasia Łabędy. Zawodnicy tego zespołu prowadzenie 16:5 zawdzięczali nie tylko własnej dobrej grze, ale i błędom rywala. Lekka dekoncentracja w szeregach Enpromu nie trwała jednak długo. Mimo czerwonej kartki w drugim secie stopniowo zaczęli odrabiać straty. Jednak zabrakło czasu i w rezultacie wyszli z Areny Ursynów przegrani.