Terminarz i Wyniki

 

                       Terminarz i wyniki I kolejki                       Terminarz i wyniki II kolejki
          data i godzina          mecz          data i godzina                   mecz
04.10.2016 godzina 20:00

Comp 3 vs 0 Volkswagen Bank

(25:15, 25:19, 25:14)

11.10.2016 godzina 18:30

Andra 3 vs 0 Ticketik.pl

(25:5, 25:7, 25:3)

04.10.2016 godzina 20:00

Andra 3 vs 0 Veolia

(25:15, 25:16, 25:16)

11.10.2016 godzina 20:00

MOIIB 3 vs 0 Volkswagen Bank

(25:17, 25:9, 25:4)

04.10.2016 godzina 21:30

ZBP 0 vs 3 Autodrom Jastrząb

(6:25, 11:25, 1:25)

11.10.2016 godzina 21:30

HSBC Volley 2 vs 1 PORR

(15:25, 25:10, 25:23)

04.10.2016 godzina 21:30

Kuźnia Kulturalna 0 vs 3 MOIIB

(15:25, 9:25, 16:25)

11.10.2016 godzina 21:30

ZBP 2 vs 1 Enprom

(25:27, 25:20, 25:20)


 

   
    13.10.2016 godzina 18:30

Comp 0  vs 3  Deutsche Bank

(16:25, 20:25, 17:25)

06.10.2016 godzina 20:00

NCBiR 0 vs 3 Deutsche Bank

(18:25, 14:25, 16:25)

13.10.2016 godzina 20:00

Vanilla Sky 2 vs 1 Veolia

(25:20, 23:25, 25:13)

06.10.2016 godzina 20:00

Dzielnica Ochota 3 vs 0 PORR

(25:17, 25:22, 25:14)

13.10.2016 godzina 20:00

NCBiR 1 vs 2 Kuźnia Kulturalna 

(25:22, 22:25,17;25)

 

06.10.2016 godzina 21:30

UCSiR 3 vs 0 Enprom

(25:23, 27:25, 25:18)

13.10.2016 godzina 21:30

Dzielnica Ochota 3 vs 0 UNIBEP Set

(25:0, 25:0, 25:0)

06.10.2016 godzina 21:30

HSBC Volley 1 vs 2 UNIBEP Set

(23:25, 19:25, 25:22)

13.10.2016 godzina 21:30

UCSiR 0 vs 3 Autodrom Jastrząb

(13:25, 22:25, 17:25)

       
                          Terminarz i wyniki III kolejki    
                     Terminarz i wyniki IV kolejki
         data i godzina               mecz          data i godzina               mecz
18.10.2016 godzina 18:30

Andra 3 vs 0 Vanilla Sky

(25:14, 25:17, 25:13)

25.10.2016 godzina 20:00

UCSiR 1 vs 2 Dzielnica Ochota

(16:25, 10:25, 25:22)

18.10.2016 godzina 20:00

ZBP 3 vs 0 UNIBEP Set

(25:0, 25:0, 25:0)

25.10.2016 godzina 20:00

NCBiR 1 vs 2 Vanilla Sky

(15:25, 25:21, 22:25)

18.10.2016 godzina 20:00

Veolia 3 vs 0 Volkswagen Bank

(25:23, 25:14, 25:21)

25.10.2016 godzina 21:30

MOIIB 3 vs 0 Andra

(25:19, 25:18, 27:25)

18.10.2016 godzina 21:30

UCSiR 3 vs 0 PORR

(26:24, 25:11, 25:21)

25.10.2016 godzina 21:30 

Autodrom Jastrząb 3 vs 0 Enprom

(25:13, 25:16, 25:21)



 
   

 

20.10.2016 godzina 20:00

Enprom 2 vs 1 Dzielnica Ochota

(18:25, 25:8, 25:23)

27.10.2016 godzina 20:00

ZBP 3 vs 0 HSBC Volley

(25:16, 25:15, 25:21)

20.10.2016 godzina 21:30

Kuźnia Kulturalna 1 vs 2 Ticketik.pl

(21:25, 25:23, 14:25)

27.10.2016 godzina 21:30

UNIBEP Set 3 vs 0 PORR

(25:21, 25:13, 25:17)

20.10.2016 godzina 21:30

MOIIB 3 vs 0 Deutsche Bank

(25:14, 25:23, 25:15)

27.10.2016 godzina 21:30

Kuźnia Kulturalna 2 vs 1 Comp

(13:25, 25:21, 25:17)


 


 
       
                          Terminarz i wyniki V kolejki
                    Terminarz i wyniki VI kolejki
         data i godzina               mecz          data i godzina               mecz
03.11.2016 godzina 20:00

Enprom 1 vs 2 UNIBEP Set

(25:20, 10:25, 25:27)

10.11.2016 godzina 20:00

NCBiR 1 vs 2 Andra

(25:23, 22:25, 13:25)

03.11.2016 godzina 20:00

Veolia 1 vs 2 Ticketik.pl

(13:25, 25:19, 25:23)

10.11.2016 godzina 20:00

ZBP 3 vs 0 PORR

(25:13, 25:23, 25:20)

03.11.2016 godzina 21:30

Andra 1 vs 2 Comp

(24:26, 25:17, 24:26)

10.11.2016 godzina 21:30 

Ticketik.pl 3 vs 0 Volkswagen Bank

(25:22, 25:22, 25:23)

03.11.2016 godzina 21:30

Dzielnica Ochota 3 vs 0 HSBC Volley

(25:19, 25:19, 25:23)

 
     15.11.2016 godzina 18:30

Deutsche Bank 2 vs 1 Veolia

(25:18,21:25, 25:21)



15.11.2016 godzina 18:30

Autodrom Jastrząb 3 vs 0 Dzielnica Ochota

(25:16, 25:15, 25:19)

08.11.2016 godzina 20:00

UCSiR 0 vs 3 ZBP

(17:25, 21:25, 19:25)

15.11.2016 godzina 20:00

Deutsche Bank 2 vs 1 Ticketik.pl

(25:19, 19:25, 25:23)

08.11.2016 godzina 20:00

NCBiR 0 vs 3 MOIIB

(11:25, 10:25, 23:25)

15.11.2016 godzina 20:00

UCSiR 1 vs 2 UNIBEP Set

(24:26, 25:22, 21:25)

08.11.2016 godzina 21:30

PORR 0 vs 3 Autodrom Jastrząb

(7:25, 15:25, 11:25)

15.11.2016 godzina 21:30

HSBC Volley 1 vs 2 Enprom

(25:19, 19:25, 11:25)

08.11.2016 godzina 21:30

 

Vanilla Sky 3 vs 0 Volkswagen Bank

(25:21, 25:20, 25:19)

15.11.2016 godzina 21:30

Comp 3 vs 0 Vanilla Sky

(25:15, 25:18, 25:11)

                          Terminarz i wyniki VII kolejki
                    Terminarz i wyniki VIII kolejki
         data i godzina               mecz          data i godzina               mecz
17.11.2016 godzina 18:30
24.11.2016 godzina 18:30
17.11.2016 godzina 18:30

MOIIB 3 vs 0 Veolia

(25:13, 25:23, 25:18)

24.11.2016 godzina 18:30
17.11.2016 godzina 20:00
24.11.2016 godzina 20:00
 
17.11.2016 godzina 20:00

UCSiR 1 vs 2 HSBC Volley

(25:12, 16:25, 21:25)

24.11.2016 godzina 20:00

Volkswagen Bank 0 vs 3 Deutsche Bank

(7:25, 22:25, 15:25)

 17.11.2016 godzina 21:30

Dzielnica Ochota 2 vs 1 ZBP

(25:16, 23:25, 25:23)

24.11.2016 godzina 21:30

Kuźnia Kulturalna 1 vs 2 Vanilla Sky

(12:25, 19:25, 25:22)

17.11.2016 godzina 21:30
24.11.2016 godzina 21:30

MOIIB 3 vs 0 Comp

(25:12, 30:28, 25:19)

22.11.2016 godzina 18:30

Autodrom Jastrząb 3 vs 0 UNIBEP Set

(25:21, 26:24, 25:21)

 29.11.2016 godzina 18:30

UNIBEP Set 0 vs 3 PORR  

(21:25, 20:25, 23:25)

22.11.2016 godzina 18:30

Enprom 1 vs 2 Porr

(23:25, 25:16, 19:25)

29.11.2016 godzina 18:30

Autodrom Jastrząb 3 vs 0 UCSiR

(25:16, 25:13, 25:15)

22.11.2016 godzina 20:00

 Autodrom Jastrząb 3 vs 0 HSBC Volley

(25:11, 25:10, 25:13)

29.11.2016 godzina 20:00

NCBiR 0 vs 3 Veolia 

(20:25, 19:25, 19:25)

22.11.2016 godzina 20:00

Andra 3 vs 0 Kuźnia Kulturalna

(25:19, 25:19, 27:25)

29.11.2016 godzina 20:00

Kuźnia Kulturalna 0 vs 3 Deutsche Bank

(22:25, 21:25, 17:25)

        
22.11.2016 godzina 21:30

NCBiR 1 vs 2 Comp

(25:20, 23:25, 21:25) 

         
29.11.2016 godzina 21:30

MOIIB 2 vs 1 Ticketik.pl

(23:25, 25:18, 25:23)      

         
22.11.2016 godzina 21:30

Vanilla Sky 2 vs 1 Ticketik.pl

(25:19, 25:27, 25:23)

    29.11.2016 godzina 21:30         

Andra 3 vs 0 Volkswagen Bank

(25:19, 25:16, 25:12)

                          Terminarz i wyniki IX kolejki
                    Terminarz i wyniki X kolejki
data i godzina

  mecz

 data i godzina     mecz
1.12, godzina 18:30

 

8.12, godzina 18:30
 
1.12, godzina 18:30

NCBiR 3 vs 0 Ticketik.pl

(25:23, 25:22, 25:22)

 8.12, godzina 18:30
 
1.12, godzina 20:00

 

  8.12, godzina 20:00 

mecz o 3 miejsce UCSiR 1 vs 2 ZBP

(25:23, 20:25, 20:25)

1.12, godzina 20:00

Deutsche Bank 3 vs 0 Vanilla Sky

(25:15, 25:17, 25:22)

8.12, godzina 20:00
 
1.12, godzina 21:30

Comp 0 vs 3 Ticketik.pl

(23:25, 11:25, 27:29)

8.12, godzina 21:30
 
1.12, godzina 21:30

 

 8.12, godzina 21:30
 
6.12, godzina 18:30

Deutsche Bank 1 vs 2 Andra

(19:25, 25:27, 25:17)

13.12, godzina 18:30

6.12, godzina 18:30

Comp 3 vs 0 Veolia

(25:22, 25:21, 25:9)

13.12, godzina 18:30
mecz o I miejsce - liga I  
6.12 godzina 20:00

NCBiR 3 vs 0 Volkswagen Bank

(29:27, 25:14, 25:17)

13.12, godzina 20:00
mecz o miejsce 7-8 - liga I
6.12 godzina 20:00

Enprom 1 vs 2 HSBC Volley

(23:25, 25:21, 22:25)

13.12, godzina 20:00
mecz o miejsce 5-6 - liga I
6.12 godzina 21:30

Vanilla Sky 0 vs 3 MOIIB

(0:25, 0:25, 0:25)

13.12, godzina 21:30


6.12 godzina 21:30

Dzielnica Ochota 2 vs 1 ZBP

(25:18, 13:25, 25:16)

13.12, godzina 21:30