Zacięta końcówka w starciu Deutsche Bank – MOIIB

8 listopada 2017

W jednym ze spotkań wtorkowej kolejki Ligi Mistrzowskiej PlayVolley. Drużyna Deutsche Bank spotkała się z Mazowiecką Okręgową Izbą Inżynierów Budowlanych. Oba zespoły przyjechały na Arenę pełne zapału. Nie było wątpliwości, że czeka nas siatkówka na wysokim poziomie.

Pierwszy i drugi set należał do Budowlańców. W szeregi Niebieskich wkradło się trochę nerwów i w rezultacie grę objął zgrany i dobrze ustawiający się w obronie zespół MOIIB.

Przegrana w pierwszych dwóch setach wpłynęła jednak na Bankowców bardzo mobilizująco. Do trzeciego starcia przystąpili z wielkim duchem walki i - kontrolując przebieg wydarzeń - doprowadzili do wyniku w setach 1:2.

Czy Deutsche Bank przerwie złą passę i już w najbliższy czwartek przypisze sobie pierwsze zwycięstwo?  Przekonamy się już za dwa dni:

DEUTSCHE BANK - OIL CM GAMMA 09.11.2017 21:30